Kolegove, problem se zvukovou kartou

Mam problem se zvukovou kartou.Mam notebook DELL latitude C640 a vyzkoušel jsem všechno a už jsi nevim rady.zvuk mi pořad nejde tak nevim.prosim poradte mi diky ahojky.

Odpovědi na otázku

a zkoušel si ji vyměnit za jinou ???

Nezkousel jsem to protoze nevim jakou tam mam nainstalovat nobot nemam k tomu ovladače(original)ale skusim to diky za radu mej se ahojky

nepřeinstalovávals,že by tam něco chybělo?

poradím ti,si kup nový nebo takovým šuntům co máš už není moc pomoci,jestli chceš nabídnuti přímo ze skladu novinku,notas za 15.000 jen za nákupní cenu a myslím,že by jsi byl max.spokojen,já ho mám a nemám špatného slova na ten můj notas