» Poradna » Ostatní

Koledy vánoční stažení zdarma

Kde, legálně na cz internetu?

Odpovědi na otázku

youtube?

ulozto . cz

Pozdravit tě nikdo nenaučil, když někam přijdeš? Ani poděkovat za pomoc?

Za to muzou anglicke navyky.Lord poucuje noveho sluhu aby rikal jen to nenutnejsi. Pri velkem lijaku zazvoni na sluhu a pta se co se deje. Sluha na to. "Lorde je tu Temze". A Lord na to. "Tak at pocka". Sluha. "Pozde".

A proč hned stahovat?http://ice.abradio.cz/koleda128.mp3Pokud používáš aimp nebo podobné softy tak se nechá i nahrávat.

Haha