Kolečko od myši

Včera se mi z ničeho nic přestalo fungovat kolečko na myši klikat s nim jde ale na točení nereaguje. Nemate s tím nějáke zkušenosti ? popřípadě jak rozdělat myš (trust EasyClick Wireless Mouse 18039 )

Odpovědi na otázku

Snímač je v **** - takéto veci sa vo väčšine neopravujú - kúp si novú myš.

podle mě to není snímačem kolečko mělo před tím větší odpor

A vieš ty, ako to v tej myši funguje? Mal si ju rozobratú? Na kolečku je na osičke pripevnený z jednej strany snímač otáčania, na druhej strane je pod osičkou mikropsínač - tretie tlačítko. A jednoducho - snímač nesníma otočenie a to ani nemusí mať zvýšený odpor.

Nevím o tom nic, ale „podle mě“… Mimochodem, Trust jsou levné šmejdy, co jsi čekal?

Rozebrání - odlepit nálepky (kluzáky) vespod, jsou pod nimi 3 šroubky.

díky problem vyřešen zlomila se tička na ktere je kolečko , skusím to slepit díky

Áno mám , takých myší mam plný šuplík . Ale obyčajne si vždy kúpim novú .

Asi tak… být to věc jako Logitech MX 518, která už není v prodeji a na kterou spousta lidí nedá dopustit, snahu o opravu bych chápal. Ale tohle je prostě věc co se vrazí do šuplíku jako rezerva a pořídí se nová (ideálně od normálního výrobce)