» Poradna » Mobily

KODI na starém HW

Ahoj.Dostal se mi do ruky starý třep - Sencor smp 9003 pro.Tedy pořád se prodává, ale asi s jiným softwarem.Ten co tu mám má Android 4 KitKat a KODI 14.2Chtěl bych tam nainstalovat repozitář CZ/SK .Prý tam býval. Podle seznamu v Doplňcích tak vidím Befun, Sosáč a pod. Tedy pozůstatky starší verze.Pak se prý kdysi provedla aktualizace doplňků nebo jak to bylo a zmizel ze seznamu Stream Cinema.Pokouším se to nějak rozchodit - tedy opět tam dostat nový repozitář aby se mohl použít Stream Cinema.Nejde to.Při pokusu instalování doplňku ze ZIP archívu Kodi píše že dolňěk nemá správnou strukturu.Ten systém je v tom boxu zdá se "napevno" takže nejde odinstalovat Kodi a nahrát novější.Dá se s tím něco udělat?Na stránce Sencor se k tomuto modelu dá stáhnout akorát návod.Žádná aktualizace tam není.

Odpovědi na otázku

Nebylo by tedy přece jen lepší koupit něco novějšího? Pokud již není dostupná aktualizace ani na webu sencoru, vidím to bledě.

Já mám Raspbery Pi 4 - 4GBKodi zatím 18 a snad se dočkáme verze 19 kde by mělo být i nové jádro pro malinu a konečně HW akcelerace.Ale tady si jen hraju a chtěl bych se pokusit to rozchodit.Asi by se musel nahrát nějaký neoficiální firmware.Já jsem už do seznamu dostal Stream Cinema. Byl v menu doplňků v položce "nezobrazovat nekompatibilní" http://imgWorld.cz/FCyGv1rxuF.jpgAsi je to bez přehrání toho Androidu vážně nanic.

Nová verzia pluginu StreamCinema funguje len od verzie 17.6. Celkovo budeš mať problém s doplnkami, lebo nenainštaluješ závislosti. Treba to vyhodiť.

Ano, pokud na tom jede CoreELEC, tak je vyhráno...

Coz muze byt v pripade Amlogicu S812 problem... ale za zkousku nic neda.