» Poradna » Web a internet

Kodér práce

Dobrý den, mám 2 otázkyjako Junior Frontend Kodér (HTML/CSS) nevím jestli je pro mě lepší brát hodinovou sazbu nebo spíše Za celý projektDíky za odpověď

Odpovědi na otázku

Já bych vzal to co je pro tebe výhodnější. A bohužel na celém světe existují jen dvě osoby, které ti dokážou říci co je pro tebe výhodnější. Tou jednou osobou jsi ty sám a tou druhou osobou je tvoje žena/přítelkyně. Ani jedno nejsem takže ti s tím víc nepomůžu.

Tu první osobu jsi tam nechal, abys mu úplně nezkazil mladistvé ideály, že?

Ne tu jsem tam nechal pro případ že tu druhou osobu nemá.

A třetí osoba je zákazník, ale je treba jeho názor znegovat.

Ahoj, dovolil bych si oponovat jen v jedné věci.Bavit se s ženskou o vážných věcech?No nevím, nevím. Já bych to nedělal už jen z toho titulu, že to vykecá.

Inu někdo má ženu jako chodící vagínu, někdo jako partnera.Předpokládám, že to podobně máte i s ostatními lidmi ve svém okolí.

a druha otazka?

Chtěl jsem se zeptat na další, ale na tu jsem si odpověděl sám

a nevím proč, ale dalo se mi jiné jméno na dotaz a taky na odpověd

Nejspíš proto, že si nepamatuješ, jak se jmenuješ a tak si jednou říkáš Vilém, podruhé Antonín a tento dotaz jsi založil jako Jaroslav. Také bych se v tom ztratil.

Snad stejným stylem nekóduje i to HTML/CSS.

obavam sa,ze asi ano. ale kedze je ten junior, tak mu to odpustime :)

Je to TROLL - zabáva sa, keď si ani nepamätá, pod akým menom položil otázku. Zrušte ho!

A to si budeš sám rozhodovat o platu? To snad záleží na firmě, kde budeš pracovat.

Možná má dvě různé nabídky a neví jestli má jít k firmě A nebo B.

Podle mě je lepší hodinovka. Web můžeš nakódovat třeba za 30 hodin, jenomže dalších 30 hodin tam můžeš plnit další požadavky klienta a dodatečné úpravy od grafika. Vím to z vlastních zkušeností. Kolikrát jsem na jednom projektu propálil i 100 hodin. A to to měl být web udělaný za 30 hodin. Nedovedu si představit, že bych na projektu strávil 100 hodin a dostal zaplaceno jenom za 30.

BTW. Pokud ještě nemáš reference, tak ber klidně prachy za projekt. Ale jen co získáš trochu víc zkušeností a budeš mít nějaký projekty za sebou, tak bych se zaměřil na tu hodinovku. Můj první projekt byl prakticky zadarmo, jelikož někde začít musíš.