» Poradna » Mobily

Kodek LDAC

Dobrý den. Měl bych dotaz ohledně zvukové kvality sluchátek WH-1000xm2 od Sony. Vyplatí se koupit tato sluchátka, pokud můj telefon nepodporuje Kodek LDAC nebo aptX,nebo tyto kodeky nemají velký vliv na kvalitu zvuku? A měl by nějaký vliv ekvalizer Dolby atmos? Budou bez LDAC kodeku hrát lépe než Airpods? Děkuji za jakoukoliv odpověď. PS: Vlastním telefon Axon 7, který má možnost nastavení Hi-Fi kvality zvuku ( DAC)

Odpovědi na otázku

Jestli mas na mobilu Android Oreo, tak uz ti LDAC bude fungovat.

Sluchátka mám skoro rok ano model xm2...Dlouho jsem poslouchal aptX na Samsungu Galaxy S7, pak jsem přešel na S9 kde jsem zkoušel aptX HD i LDAC a rozdil jsem v tom nepoznal. Momentalně mám Honor X8 kde jedu přes aptX HD a rozdíl v tom nevidím.. Možna to bude tím, že poslouchám jen Youtube a Spotify. Jinak bych asi tyto sluchátka doporučil hledat na bazarech, protože se jednu chvíli dávaly zdarma k mobilům Sony.Jinak vyšel model xm3

Vůbec to neřeš, s hudbou kterou pravděpodobně posloucháš žádný rozdíl stejně nezaznamenáš....