» Poradna » Programy

Kodak

Zakoupil jsem si digifoťák Kodak LS753 a nejde nainstalovat z CD instalační softwer,zastaví se a pak se objeví nápis:Kodak EasyShare was unable to finish your task.(error code 14*20*0*)Wauld you like to on-line to look for a solution?Když odkliknu yes dostanu se na stránky Kodaku,kde je technická pomoc,kde provedu stažení programu do PC.Při rozbalování se opět zastaví na stejném místě a ti u File:EN-Q-INI.CMP-unc.Jechyba v PC nebo někde jinde.Mám OP 98SE Intel Celeron-A400MHZ,SDRAM 128MB.Na naučení angličtiny jsem už starý.Ten samý dotaz jsem dal na J.n.p ale podle toho co jsem četl,odborníci z této diskuze odcházejí.Jirka

Odpovědi na otázku

Pkiaľ tomu dobre rozumiem, tak nejde nainštalovať program "EasyShare". Príčina môže byť kdekoľvek (ServisPak v OS a pod.) Ja by som sa vykašlal na EasyShare,nie je to až taký vynimočný programik a takýc aj lepších je plný net. Sťahovanie fotiek do PC si myslim ide aj tak.

Taky vlastním Kdak (sice jiný typ, ale to je jedno).Doporučil bych z celého toho balíku nainstalovat pouze "kodak connection". Po připojení foťáku bude potom obsah viditelný jako disk, pomocí total commanderu (nebo jakýmkoli jiným manažarem) soubory zkopírovat na disk a dále zpracovávat programem, na který jsi zvyklý.

Děkuji za rady,ale problém jsem doposud nevyřešil.Na PC u syna proběhla instalace v pořádku,takže asi zádrhel bude v mém PC ,neboť ani doporučená instalace kodak cnnection se opět zastaví na stejném místě.Jestli někdo neví jestli by pomohla celá přeinstalace OS kterou ale neumím.

Nerozumiem preco sces instalovat ten software,tak ako tu pisu kolegovia pouzi na stahovanie a upravu iny software.Napriklad Picassa2,Zoner Media Explorer 5 CLASSIC atd

Stáhněte si nějaký novější "MSI-instal" (součást Windows pro instalaci a odinstalaci programů).

Zoner Media Explorer 5 a Piccaso 2  mám oba dva, ale při propojení foťáku s počítačem mi to oznámí,že Windows nenašel vhodný ovladač.Na stránkách Windows jsou samé aktualizace OS,ale ovladačů jsem nenašel.

Už jste tam nacpal ten MSI-instal...? Mě to pomohlo,kdysi.

Tady jsou programy a nejspíš i ovladače:http://www.kodak.com/global/en/service/downloa... byste chtěl někam poslat INSTMSI - v.12.0.2600.1 pro Win'98(SE) nechte adresu, e-mail.Balíček má 1.62MB

Hmm , som nevedel ze ten fotoaparat nie je MASS storage ale v win xp sa ukaze ako fotoaparat  a nie ako  disk.Takye asi ten soft od Kodaku je potrebne mat nainstalovane alebo ak sa da ovladace USB pre prenos foto do PC

Tu je popis na tento problem,mozno to pomoze:http://faqs.kodak.com/22_en/FAQ_16_396.shtm

Děkuji,Vám přátelé za nabízenou pomoc,obvzlášť fotodigi,který mi na adrese forum diginef.cz,kde jsem přečetl všechny diskuze,přivedl na jeden nápad zkusit v programu Total Comander ,jestli tam není nějaký ovladač a ono tam něco bylo.Nainstaloval jsem to,z registrů vymazal vše co mělo název Kodak a znovu nainstaloval softwer.Vše proběhlo dobře a před chvílí jsem poprvé přetransportoval fotky do PC.Jirka