» Poradna » Mobily

Kód pro radio Toyota corolla verso

Prosím o radu.Byla vydána baterie v autě a ted mi nejde spustit ani CD ani radio...jen je na displeji vypsané: at vlozim originál DVD mapu....které ale bohužel nemám.nejde to nahodit nějak jinak??

Odpovědi na otázku

Tady opravdu není autoservis Toyota.

nepotrebuje servis Toyota, mne to na Fordu udelal normalni automechanik soukromnik... a taky kdyz troche pogooglis to najdes

a hlavne jsem za to nic neplatil, typek to udelal zadara

Děkuji...skusim se poptat...na googlu jsem bohužel našla jenom to ze tam musím vložit DVD s originál mapou a az pak se mi znovu nahraje software 😯