» Poradna » Web a internet

Kod pro oveření přístupu do gmailu

chci se nalogovat do svého sekundárního gmail účtu který sem nepoužííval -- heslo znám - zadám ho, ale google mi posílá oveřovací kód právě na ten sekundární účet na který se nedostanu neb nemám kód díky za rady

Odpovědi na otázku

Ahoj, to nechápu. Protože jsi napsal/a že se chceš přihlásit do tvého druhého gmail účtu který jsi nepoužíval/a . Heslo znáš, ale google ti poslá ověřovací kód na ten sekundární účet? To nedává smysl. Jak ti může poslat kód na ten účet na který se chceš přihlásit?

taky mi to nedává smysl - ale je to tak

Já si myslím, že kecaš a navíc neviš co.