» Poradna » Notebooky

Kód chyby 0xc00000e co to je?

Čau lidi mám takový problém jednou mi trochu blbnul procesor tak jsem ho vyměnil za nový instalace win 10 z win 8 proběhla úplně v pořádku ale pak když jsem chtěl resetovat pc tak mi to tam hodilo tuhle chybu když zmačknu esc tak mě to hodí do BIOSu a když zmačknu podruhé esc tak mě to hodí normálně do načítání Windows jako normálně biva zvykem ale je v tom háček když se podívám na procesor tak mi to ukazuje že dva znich neběží správně a že je potřeba restartovat pc ale nejde to pac se tam furt zobrazuje ta chyba 0xc00000e a když jsem to hledal na netu tak mi to místo téhle chyby nabízí tuhle 0xc00007e ale to stim nemá co dělat tak fakt už nevím co stim dopici xdxdxdxd

Odpovědi na otázku

Buď kecáš, že jsi hledal, nebo to neumíš. Tady si vyber řešení:https://is.gd/sxVXRJNazdar!