» Poradna » Notebooky

Knihy z calibre cez calibre companion do Amazon Fire tabletu

Knihy z calibre cez calibre companion do Amazanon Fire tabletu nejdou.Mamantivirus progran Eset security .Ako mam nastavit prepojenie.prosim uvedte po-pis a riešenie.dakujem

Odpovědi na otázku

Nejdou jak ?Nemuzes se pripojit, nejde stahovani ?Mas v Calibre spusten "server s obsahem" popripade pres WEB rozhrani (obsah v prohlizeci) IP:8080 se pripojit muzes ?Vice na : https://manual.calibre-ebook.com/server.html

mam spusteny server 127.0.0.1 port 8080 kde su knihy.Ako ich dostat do Amazon Fire cez calibre companion.Fire to nebere.

Takze problem IMhO pochazi ze spatna zadane IP arresy toho serveru.127.** je localhost ne IP toho PC.

na Pc je spustene bluetooch a ukazuje Fire tablet ale na Fire tablete je len deskopPC.

Jestli mas problem s pripojenim, tak je IMHO problem v zadani adresy IP.127.0.0.1 je localhost ne IP pod kterou je to PC nebo server na kterem hostujes ten Calibre v siti.IP adresu zjistis treba pres vlastnosti sitoveho adapteru, nebo v systemove konsoli (CMD, Powershell) napis : ipconfig → adresa IPv4.Jen abych nezapomel, ten tablet musi byt ve stejne siti jako ten hostovaci PC, zkratka musi byt pripojeni na stejny router jestli to preferujes takle.

Tablet a PC su pripojeny na stejny router v siti.Nemože to sposobit antivirovy program Eset security.Ak ano,ako to naladit!

Tablez aj Pc su na ten isty router pripojeny.Nemože to byt antivirovy programESET security ,ktory tomu brani.Ako to mam urobit.