» Poradna » Ostatní

Kniha na webu

Dobrý den, prosím o radu. Už dlouho sháním jednu knihu v knihovně těžko sehnatelnou a našla jsem na ni odkaz zde: http://cronus-alexandria.michaelaotahalova.xyz/Může být stažení knihy z tohoto webu nějak zpoplatněné, když chtějí e-mailovou adresu? Děkuju za radu.

Odpovědi na otázku

Máš pocit, že ti můžou přes mail strhnout peníze z účtu?

Píšou "Musíte si vytvořit ÚČET ZDARMA abyste mohli tuto knihu stáhnout nebo ČÍST ONLINE."

Nějak tě nechápu. Dlouho sháníš těžko sehnatelnou knihu, ale vadí ti, že by stažení nebylo zadarmo?

Pozrel som si ponuku na tomto webe. Jediná podmienka je registrácia. U tých ponuk je aj popis a je tam napísané : ".....v PDF je k dispozici zdarma.".Takže predpoklad - registrácia = kniha vo formáte PDF = 0Kč.

tak si zřiď email jen pro podobné účely