Kmitající obraz u LCD

Prosím o radu. Několikrát denně se mi rozkmitá obraz na monitoru. Změna obnovovací frekvence není možná, je pouze 60 Hz.. Zkoušel jsem změnit rozlišení, ale to mi bylo zamítnuto. Ozvučení je od monitoru je vzdáleno a jiné magnetické působení je vyloučeno. Zkusil jsem monitor na jiném compu, ale tam bylo vše v pořádku, alespoň po dobu asi tří hodin.Předpokládám, že problém nebude v monitoru. Nechce se mi odnášet comp do servisu, jelikož je pracovně velmi využíván.

Odpovědi na otázku

i na jinem pocitaci vrazenem do stejne zasuvky?

muze to byt elektricke ruseni, elektrotechnici mozna vysvetli jak to muze vzniknout, ale videl jsem uz i takove ruseni ktere revizak proste nenameril, ale na lcd se nedalo koukat - a prochazelo i pres ups. trvalo nekolik mesicu (prakticky s libovolnym lcd) a pak z niceho nic ustalo. celou dobu jsme hledali co se na firme zmenilo, kde pribylo jake zarizeni nebo tak - ale nenaslo se nic .

pochopitelne prichazi v uvahu i jednodussi moznost, vadna gk/deska - zkusit vymenit gk, pripadne zkusit cely pocitac nekde jinde - tim eliminujes pripadny problem elektricke site. vymenu desky, pokud jsi to nikdy nedelal, doporucuju bud pod dohledem nekoho, kdo to zna nebo nechat servisu, jinak s tim muzes stravit hodiny navic a v nejhorsim pripade ji proste poslat pod zem

Díky.

Mému tatovi to dělal starší počítač po nainstalování TV karty. V novém PC stejná karta dělá totéž, tj. je zjevně na vině. Není to tvůj případ? Jak se to řeší nevím, možná ji nějak odstínit...

Primo TV karta neni na vine. Musite si galvanicky oddelit antenu, pak to bude v poradku. "Bordel tam jde" prave z te anteny. Nijak to nesouvisi s puvodnim dotazem.