Klonování sd-karty včetně cid

Ahojte, víte někdo jak přes widle / ubuntu oklonovat sd-kartu, včetně cid?a nemám kartu samsung..:)mám tomtom navigaci a chci její kopii. bohužel obyčené klonování nepomohlo, auto kartu omítá, takže jediné co je jiné je cid. a změnit nevím jak..díkyE.

Odpovědi na otázku

Jestli si s tím neporadí klasické dd, tak to cid standardní cestou klonování dat nezměníte. Naklonoval bych data a cid zvlášť.

vsak ano, data jsou oklonována ok, ale navigace je nepřijme. nevím přesně proč. ale jediné co mě napadá je cid. ten nevím jak mám změnit..:/

Nemáš tu kartu Samsung s chybou ve firmwaru nebo speciální čínskou? Tak smůla, budeš si muset tu mapu koupit.