Klonování eMMC -> SSD

Mám v notebooku malý eMMC disk, který už kvůli kapacitě ani nedovolí aktualizaci win10 :) Tak jsem koupil SSD, vložil do volného slotu v notebooku a naklonoval jsem současný disk na nový. Při pokusu spustit systém z SSD to ale vždy zamrzne :( Nevíte prosím, v čem by mohl být problém? Zkoušel jsem to už třikrát... Aplikaci mám nějakou zdarma, Acronis je placený... Předem díky

Odpovědi na otázku

Nainstaluj čistý Windows. Vytvoř si flashdisk s instalátor pomocí Media Creation Tool a nainstaluj.

Když já doufal, že nebudu muset instalovat nový win... zase jim všechno nastavovat :)

Jednak si nemyslím, že bys na tom eMMC měl nainstalováno nějak moc dalších programů a nějaké komplikované nastavení a jednak bych řekl, že jsi to klonování dělal nějak blbě, když to nefunguje. Jaký jsi použil program? A dělal jsi to z bootovací flash?

BTW, na W10 nejde přenést složky uživatelského účtu? Nebo je to risk tahat to ze staré verze na novou? Případně mám dojem, že se to umělo nějak synchronizovat přes MS účet... A jak říkáš, na tyhle pidi eMMC se stejně skoro žádný další SW nevejde

Zkus to podle tohoto https://www.youtube.com/watch

Super, povedlo se :) Moc Ti děkuji za pomoc !!!

Každopádně naklonovat by to jít mělo.Musí to ale dělat někdo, kdo ví co a jak.A ty evidentně nevíš ani co, ani jak. Tomu pak odpovídá výsledek....

Přátelé povedlo se, všem děkuji za rady