» Poradna » Programy

Klíčování

zdravím, v kterým programu jde kvalitně provést klíčování? v adobe after effects to jde ale né uplně kvalitně :/ . můžete poradit? ale prosím odpovídejte jen na otázku. děkuji

Odpovědi na otázku

tak ono to umí i Pinnacle Studio, akorát hodně záleží na kvalitě videa a asi i na tom, jaké máš na scéně barvy a zda se to nebije s klíčovacím plátnem...

AdobeAfterEffects (ty jsi mimochodem kupoval no to si děláš kozy) je špička ve svém oboru umí dokonalé klíčování v případě HW podpory. Snad tohle neděláš bez karty. Na stejné úrovni je CanopusEDIUs rovněž s HW kartou. Ty karty sami dopočítají v reálném čase co je třeba a vypadá to = jako ve filmu. Základ:vynikající záznam, max. kvalitasvětla, stíny vše doladitPokud pracuješ s PinnacleStudem umí (firma Exac u nás) tak si laskavě nahrávej 1080p, 25 lépe 50 progresívních a pak to zmenši (se zaostřením na 720p) jen tak dostaneš bez HW podpory dobré video bez "otřepů", při natáčení obou videí už musíš myslet na to, že budou použita pro klíčování.http://exac.cz/index.php

V Pinnacle Studio výborný program, zkus ho https://www.youtube.com/watch