» Poradna » Notebooky

Klávesy nechtěně spouštějí věci

Zdravím, mám problém na notebooku, klávesnice na psaní jako takové v podstatě nefunguje, ale při mačkání kláves to otevírá různá okna. Např. zmáčknu H, otevře se v prohlížeči historie, nebo zmáčknu Z a zavřou se záložky apod... zkrátka to jen otevírá okna, ale psát nejde ... notebook byl napaden dítětem, kdy se pomačkalo uplně všechno Neví někdo jak z toho ven? Díky

Odpovědi na otázku

Nejspíš je promáčknutá klávesa "Fn".. je tedy jakoby stále zmáčknutá a funguje tedy na principu jejího podržení, tedy Fn + nějaká další klávesa a tedy určitá kombinace(podržení klávesy "Fn + nějaká další klávesa) spouští to, co se má spustit, jako třeba Fn + H, historie webových stránek