» Poradna » Windows (a jiné OS)

Klávesy F1-F12

Zdravím, mám amatérský dotaz. Mám ntb Dell Inspirion 15. Tohle je hodně amatérský dotaz.. Když stisknu např F3, tak se mi zapne v prohlížeči vyhledávání (samé vyhledávání, jako když dáte ctrl+f). Ale na klávese mám namalované, že se tím zvyšuje hlasitost. Musím zadat nějakou kombinaci na klávesnici, abych změnil funkci?

Odpovědi na otázku

Obvykle je vlevo dole na klavesnici klavesa "Fn", kterou musis stisknout soucasne s F3 (Fn, drzet, a pak stisknout F3)