» Poradna » Programy

Klávesové zkratky pro windows

Táké používáte standartní klávesové zkratky pro windows, kde si ke každému programu můžete přiřadit kombinaci kláves CTRL + ALT + klávesa, a po stisknutí se daný program spustí (musí být ale v nabídce start)Mám problém podařilo se mi přiřadit pro jeden program pouze klávesu Num * ale neuvědomil jsem si že to je jedna z mých nejpoužívanější kláves (hvězdička jde sice i Shift + 8 při EN kláv.), Po odebrání zkratky tohoto programu mi sice už * daný program nepouštěla, ale přestala fungovat, (nejde napsat *)Prohledal jsem celý registr ale po těchto zkratkách k programům ani ťuk. Nevíte někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

To jekjao že ti n ejde napsat * z numerické klávesnice? Ostatní znaménka jdou? V jakém programu jsi to zkoušel psát? Obnovení systému nepomůže?

Ve windows programech.Obnovení sysému nepoužívám, raději zálohuji partition

Když raději zálkohuješ partition, tak obnov systém ze zálohy, co k tomu víc říct...

Hele já znám jen jednu klávesovou zkratku pro windouzzzy, a zpravidla je to ta nejpoužívanější, zejména u starších vydání (např. W95, 98 a obzvláště ME):Ctrl+Alt+Del

Sice mám k Microsoftu také výhrady Ale Gates má obrat ani nevím kolikA XP jsou nejstabilnější OS pro běžné uživatele WindowsOfiice - Winamp - bsplayer - Jbuilder - A Photoshop9 - Getright - Nero - Kerio? - AVG7 - Azureus - Revconnect - Wmware - XnView - Winrar - Restoration - UltraIso - Alcohol 120% - PQ magic 8 - Res Hack - OE6 - IE6 - Adobe  PDF reader - malování - notepad - kalkulačkaZ čehož tři poslední jsou mé nejpoužívanější programy.Už po několikáté dělám reklamu freeware produktu nLite

No joo, to se mi taky stalo. A taky jsem nevěděl. Jediné co vím, že příště, ještě než ten program odinstaluji/smažu i s ikonou, nejříve v tom zástupci tu zkratku zruším.

Jsem si jistý, že když se přihlásíš pod někým jiný, problém bude pryč, z čehož vyplývá, že se to týká jen Tvého profilu, tudíž C:/documents and settings/uživatel/...... tady bych hledal problém. Myslím, že to bude něco podobného jako ten ini soubor, který určuje, jaký obrázek je na ploše.

Já toho zástupce mámn ale i při odstranění zkratky to nejde.Jak říkáš není to v registru a já jiný profil než Administrator nemám takže vím kde hledat