Klávesnice

Dobrý den,mohl by mi prosím někdo poradit ohledně klávesnice? Mám externí wireless set klávesnice+myš. Při zapnutí num lock mi normálně funguje numerická klávesnice, problém je ten, že současně i pravá strana klasické klávesnice konkrétně klávesy (jklů uiop ýáíé) fungují jako num lock také. Po vypnutí num lock fungují opět jako písmena.Děkuji

Odpovědi na otázku

"Mám externí wireless set klávesnice+myš" - To je informace jak noha, tím se nám to zúžilo jen asi na 1000 produktů.

Mno, umístění numeriky na vámi zmíněných klávesách se dělá v případě notebooku, který numerickou klávesnici nemá. Nicméně u plnohodnotné klávesnice to je nesmysl, ani tam tyto znaky nadtištěné nemá. Takže ideálně odzkoušet na jiném PC, zda se to bude chovat stejně. Ovladače od výrobce k tomu žádné nejsou. Ale můj tip je, že jste si prostě koupil šrot, protože nic jiného Trust není. Takže reklamovat nebo zahodit a koupit něco od solidního výrobce.https://www.czc.cz/logitech-mk270-cz/124144/...

Zkoušel jsem to asi na třech PC a všude se to chová stejně. Nicméně rada typu "koupil jste si šrot" to mi moc nepomůže. Ale díky

No a co chcete slyšet? Koupil jste si levný křáp a tohle je výsledek. To se tady klidně můžeme všichni postavit na hlavu, ale jaké máme vymyslet asi tak řešení?Jestli máte lhůtu na vrácení - vraťte, jestli v záruce, tak to reklamujte, že to nefunguje jak má. Jestli to máte přes dva roky, zahodit a koupit něco funkčního. Ostatně set od značkového výrobce stojí tak o dvě stovky víc. Dvě stovky příplatek za věc, která slouží většinou několik let, to fakt stojí za to ušetřit pár korun a koupit bazmek, který mne bude navíc stát ještě žaludeční vředy?

"že současně i pravá strana klasické klávesnice"Nie nahodou na klavesnici notebooku, miesto pravej strany?

Napíšte na podporu Trustu, najskôr to tam bude hlásiť viac ľudí.