» Poradna » Notebooky

Klavesnice

Dobry den,Potreboval bych se zeptat, mam neco s klavesnici na notebookuKdyz chci neco napsat tak to nejde a nekdy to dela mezeru, stalo se mi to kdyz sem hr the sims 4 a daval jsem zkratku ctrl shift c a naraz neslo psatNevite co s tim???Dikyy

Odpovědi na otázku

Vymenit klavesnici, tahle ma ocividne zniceny mezernik.

Mezernik jede, ale nejaka klavesova zkratka na to neni aby jela klavesnice zase normalne nejaky reset? Restartovani pc nepomaha

Když připojíte jinou klávesnici, tak všechno normálně funguje?

Mam notebook a jinou nemam

A kdyz jsem na plose a pojezdim koleckem tak se ikony zvetsujou a zmensujou

tak to bude vadný kontakt v klávesnici, nutno dát do servisu

Ale ta klavesnice jela v pohodě akorát jsem cosi pomačkal a naraz nejela, když jsem zamčkl i tak to děla mezery, a nejde nějak restartovat ta klavesnice?Nebo neexistuje nějaký zkratka kterou jsem omylem zmačkl? :)

Tohle dělá, když je současně zmáčklý CTRL. Takže je klávesnice kde? ........ jo, tam.

takže mám pokazený CTRL ? :)

Vyzkoušej virtuální klávesnici: http://klavesnice.info/zjistíš která klávesa blbne.

Díky :)