» Poradna » Notebooky

Klavesnice

Dobrý den mám notebook Dell Inspiron 1545 a v google chrome mi nefungují následujicí klávesy c h v o dalších potížích z klávesami nevím (do notebooku se nedostala ani kapka vody) poraďte prosím.

Odpovědi na otázku

Zjisti, jestli je problém ve Windows nebo je chyba v hardware. Stáhni si Hirens Boot Recovery CD http://www.hirensbootcd.org/download/ , vypal ho na CD jako obraz disku a nabootuj s ním počítač. V menu zvol MiniXP (obdoba Windows XP) a zkontroluj funkčnost kláves. Pokud nebudou fungovat, jde o problém hardware a bude třeba dát notebook do servisu. V opačném případě bych zkusil reinstalovat Windows i s novými ovladači.