» Poradna » Notebooky

Klavesnice

Zdravím mám takový dotaz koupil jsem si notebook MSI GE70 2OE-212CZProblém je, že když zmáčknu tlačítko které by mělo zapnout podsvícení klávesnice spustí se prohlížeč. Už jsem tady v poradně viděl stejný problém, ale dočetl jsem se že podsvícená klávesnice je až od modelu GE. Tak se ptám jestli se nemusí třeba něco přenastavit. Děkuji

Odpovědi na otázku

reklamuj to

Tak díky

Podívej se kdyžtak do manualu nebo se podivej na web MSI a podívej se zdaly tam není nějaký ten dodatečný ovladač na to podsvicení

No nevím jestli se mu "zdaly" snad nějaké sny..... Ale jinak se píše "zda-li"

Samozřejmě, že se to musí nastavit. A až vyzkoušíš všechny možnosti, věz, že nastala doba přečíst si návod.

Věz že návod byla první možnost po které jsem sáhl ale bohužel.

Takovy dotaz tu byl bezuspěšně s MSI před cca měsicem. Zkus se zeptat v mujsoubor, jsou tam přeci jen profici (v práci) dnes dáš dotaz, zítra snad odpověď