Klávesnice zadává po jednom znaku

Při držení (ne stisknutí) jakékoliv klávesy se napsaný znak objeví pouze 1x. Potřebuju ,aby když např. budu držet klávesu h - klávesnice napsala hhhhhhhhhhhhh...Toto platí u každé klávesy, nejvíce mě to obtěžuje u BckSpcu a při hraní - musela bych pořád mačkat jedno z kombinace (wasd), abych se mohla pohybovat, takhle držím klávesu a udělám pouze jeden krok. :/Zkoušela jse vypínat i zapínat ,funkci jedním prstem,, ale pořád zlobí.předem díky

Odpovědi na otázku

Jestli máš W10, podívej se do nastavení-usnadnění přístupu. Vlevo dole dej "Klávesnice" a všechny ty položky tam povypínej, jestli máš něco zapnutý. A zkus jestli to pomohlo.

https://prnt.sc/trni26Většinou pomůže vypnout filtrování kláves

jojo w10, všechno povypínaný, i filtrování kláves a pořád nic :/ ale díky

Win + Pause/Break- Ovládací panely-- Všechny položky ovládacích panelů--- Upravit nastavení počítače - Klávesnice:---- Prodleva před opakováním---- Rychlost opakování

dneska jsem na to přišla: Klávesnice - Použít filtrování kláves- musí být na vypnuto :) WIn10