» Poradna » Notebooky

Klávesnice v Notebook

Ahoj lidi mám problem mám notebook a klávesnice mi blbne nevím co s tím jde o to že když zmáčknu například x tak mi to píše xs když zase třeba c tak zase c3mohli byste mi poradit děkuji

Odpovědi na otázku

Zacal bych dukladnym vycistenim pc od ruzne haveti - viry, malware a v tomto pripade asi i keylogger 😉

To jsem taky udělal a ještě ktomu jsem nainstaloval veškere ovladače

Co je to za NTB?

NTB asus je to

Mohli, nech si v servisu vyměnit klávesnici, pokud to neumíš sám. Doma s tím nic nenaděláš.

jo děkuji zkusím to udělat skočím tam

Asi jde o NB Asus, tam pomůže jedině výměna klávesnice.

Zkus USB klávesnici.

ta mi funguje normálně pravě zní teď píšu a v poho

tak to vypadá na HW chybu - nečistoty, voda, zkraty atd...