» Poradna » Notebooky

Klávesnice u NTB

Zdravím, potřeboval bych pomoct. Písmenko W jde velmi špatně zmáčknout, jde to když hodně zatlačím. Cítím, že tam něco je. Na NTB mám klávesnici, kde je každé písmenko zvlášť, nejedná se tedy o celý panel písmen a znaků. Jde to tlačítko vytáhnout? Bojím se, že něco zlomím..

Odpovědi na otázku

Tak máš štěstí, že máš přesně ten notebook, co píšeš. Stačí vzít klíč číslo 7, vlevo dole otevřít ten poklop a povolit držák, co tam je. Pak už se ti uvolní horní řada tlačítek a můžeš je vyčistit.Nečekal jsi konkrétní radu na tu tvojí zcela nekonkrétní otázku, že ne?

Tihle kokoti by sli krasne blokovat nejakou tezkou otazkou pred zalozenim tematu. Treba neco ve stylu, kolik je 8+3.

Můj tip - drobek od chleba/housky/čehokoli ztvrdlý a zapadlý pod tlačítkem. Řešení - sundat hmatník (postup dle typu NTB) a drobek odstranit. Další možnost je vzít vysavač a s nastaveným rozumným sacím výkonem vysát přes mezery mezi klávesami bordel z klávesnice.