Klavesnice svítí ale nepíše

Na klavesnici jsem namačkal něco a svítí ale už nepíše nevíte někdo co stim jestli je to na reklamaci nebo to se dá nějak zprovoznit aby zase psala klavesnice ?

Odpovědi na otázku

Kdyz klavesnice nepise, zarofka nesviti, pracka nepere, trouba nepece ... tak to asi na tu reklamaci bude. Ale jestli Vam staci to sviceni, tak reklamovat samozrejme netreba. ;o)A uplne nejlepsi je netrollit tady pomoci tehle vymyslenych kravovin.

Netrolim fakt se mi to stalo tedka pomackal jsem po klavesnici něco a už jenom fakt sviti a nepíše

tak to pomačkaj naspät a možno už nebude ani svícit ;)

LOLNo tak ji odpojte a zase zapojte, treba se probere. A jestli ne, tak konecne muzete otevrit manual / web vyrobce. :o))))))Pravdepodobne je prepnuta do nejakeho makro / nastavovaciho rezimu.Co je to vubec za vykvet techniky?

už píše jsem restartoval pc a potom jsem ho nechal nachvíli vyply a potom jsem ho ted zapl a už píše klavesnice

... ale pořád ti funguje špatně. Vynechává ti totiž některé znaky ...