Klávesnice s USB porty a čtečkou čipových karet

Mám klávesnici Dell KB-522 se dvěma USB porty vzadu. Potřeboval bych v klávesnici i čtečku čipových karet (např. Dell KB813, jenže ta zase nemá vzadu USB porty).Snažil jsem se hledat, ael zdá se, že klávesnice s takovou kombinací neexistuje.Ideální by byla ještě klávesnice s velkým tlačítkem Enter do tvaru "L", protožy klávesnice Dell má úzké tlačítko Enter a často se přeťukávám.

Odpovědi na otázku

Super, díky za info

Dík , ušetřil jsi mi několik minut života v případě, že by mě trápil podobný problém a já si zoufal v marné snaze něco takového najít.

tak taketo klavesnice by som vyslovene nechcel.. to kolko by mi sla bateria keby som tam vopchal USB kluc? 15 minut?