Klávesnice PS2

Dobrý večer,měl bych prosbu:Chci si koupit herní podsvícenou klávesnici a ta má USB konektor.Já mám v počítači PS2 konektor.Chtěl bych se zeptat jestli bude fungovat s touto redukcí:http://www.czc.cz/premiumcord-redukce-mysi-...

Odpovědi na otázku

Nevím, o jakou klávesnici se jedná, nicméně ke kvalitním herním klávesnicím (např. SteelSeries 6Gv2) se redukce USB -> PS/2 dodává jako součást balení.Aby Vaše redukce fungovala, je nutné, aby klávesnice byla schopna vysílat i PS/2 signál. Pokud nemáte/nemůžete připojit klávesnici přes USB port, doporučuji zakoupit klávesnici určenou přímo do portu PS/2.

"určeno pro myši které umějí s redukcí pracovat"a i podle diskuze:http://www.czc.cz/premiumcord-redukce-mysi-... je to dost nejisté. Herní klávesnice navíc mívaj přídavná tlačítka a funkce a i kdyby klasická klávesnicová tlačítka jela, tak co zbytek?Navíc mi není jasné, na co chceš herní klobásnici ke starému kompu s PS2...

To na tom PC fakt není vůbec žádné USB? Bez ohledu na to, jestli tam PS2 konektor je nebo není by neměl být problém klávesnici prostě připojit do USBčka a na PS2 se vybodnout.

No komp.zas tak starý není a je celkem výkonný.Pouze ta skříň už není nejnovější,ale vyhovuje mi.Nevím proč,ale na myš mám usb port a na klávesnici PS2.Já jsem jenom nevěděl,že ji můžu zapojit do kteréhokoliv USB.Díky za radu(bůh kanálů Lomikel).Stará klávesnice mi odchází a na těch kl.které se mi líbí jsou již jen USB konektory.Jedná se o tuto :http://www.pcprokazdeho.eu/cz-detail-1011747.html.Dě... za odpovědi

No komp.zas tak starý není a je celkem výkonný.Pouze ta skříň už není nejnovější,ale vyhovuje mi.Nevím proč,ale na myš mám usb port a na klávesnici PS2.Já jsem jenom nevěděl,že ji můžu zapojit do kteréhokoliv USB.Díky za radu(bůh kanálů Lomikel).Stará klávesnice mi odchází a na těch kl.které se mi líbí jsou již jen USB konektory.Jedná se o tuto :http://www.pcprokazdeho.eu/cz-detail-1011747.html

1. O skrin nejde. USB porty jsou osazeny primo na zakladni desce uz od krale klacka a vyvedeny na zadni panel.2. Ta redukce nemusi fungovat.3. Klavesnice "znacky" Connect-IT je bezesporu vhodna pro tchyni, ale pro nikoho jineho! Rozhodne vyberte jinou.

tu značku nebrat!!! čína jak vyšitáza kilo koupíš lepší - akorát nebude svítit

Čína jak vyšitá je všechno. Mám tady myšku Connect - dárek k MB - a překvapivě vůbec není špatná. Za kilo lepší určitě nekoupí.

Tahle klávesnice je fakt tragická a nedoporučuju jí. Viz. recenze: http://pctuning.tyden.cz/hardware/klavesnice-mysi-... Buď kupte ten Genius nebo přitlačte 3 stovky na Microsoft SideWinder X4.

Děkuji Vám všem za radu a upozornění.Tahle klávesnice se mi moc líbí:Microsoft SideWinder X4.,ale již se neprodává,nebo se bude hůř shánět.Půjdu do ní.Mě by tahle podsvícená vyhovovala,neboť večer chodím pozdě spát a na klávesy,ač je mám trochu osvíceny lampičkou,hůř vidím.Moc Vám děkuji a přeji mnoho zdaru v Novém roce

Prosím ještě jedna poslední věc,zhodnotili byste mi prosím tuhle klávesnici?Děkuji http://www.exasoft.cz/gigabyte-gk-k8100-v2-aivi...

Za tu cenu je dobrá - hlavně zpracováním. Nevýhodu bych viděl v dotykovém ovládání zvuku a trochu neprakticky vyřešeném připojení podložky pod ruce (musí se přišroubovat), ale snad nebudete každý týden podložku přidělávat/oddělávat.Klávesnice má taky tlačítko "WinLock", které deaktivuje obě klávesy "Win", což je při hraní fajn.

(K4m1k4z3) Děkuji Vám za zhodnocení,víte je to těžké si vybrat,každá klávesnice má své klady a zápory.Přeji pěkný večer

Ta redukce je však určena pro PC co umějí pracovat plně s USB a mají i PS2. Ne pro PC, která mají jen PS2!

Dobrý den,podle Vašeho názoru by redukce mohla fungovat,ale nejlepší bude to vyskoušet.Cena za redukci není likvidační,takže vyskouším.USB portů mám víc,ale na zadním panelu jsou obsazené a ve předu by mi zavazela.Díky za tip.Přeji pěkný Silvestr