Klávesnice píše i vedlejší znaky

Zdravím...
když jsem dneska zapl počítač tak mi začala klávesnice na notebooku psát i vedlejší znaky.
Jedná se přesně o písmena QWE,ASD,YXC,+ěš(123)
Když zmáčknu prostřední písmeno tak napíše zároveň i obě krajní. Krajní opisuje jen prostřední.
Nevíte někdo co s tím?
Všechny ostatní klávesy píšou dobře...
Díky za rady.

Odpovědi na otázku

Připravit si 1500,- za novou klávesnici. Možná, že bude stačit 1000,- Kč, ale to je méně pravděpodobné.

OK, novou klávesnici.
Ale proč rovnou 5ks?

Ono klávesnice k NB jsou trochu v jiné cenové relaci, ale pokud by se používal jen na stole, tak se to dá vyřešit obyčejnou externí USB klávesnicí za cca 150,-Kč.

Nestačilo by klávesnici vyčistit? Nespadla pod klávesy kancelářská sponka? Nebyla klávesnice polita kolou?

Taková kola dokáže udělat divy. Kyselina fosforečná je účinná žíravina.