» Poradna » Notebooky

Klávesnice místo písmen píše čísla

Dobrý den, mám problém.Já mám problém s klávesnicí, kdy mi místo písmen píšou čísla.Nemohli by jste mi pomoct.Díky za všechny rady

Odpovědi na otázku

Myslis horni radu klaves?Musis prepnout na CZ klavesnici...

Ne horní.Jenom písmena.Třeba místo J píše 1, O píše 6 atd.A CZ klávesnicí mám

Jo takhle, to je asi na notebooku bez numericke casti klavesnice...No mate zapnuty NumLock, ktery prepne pismena na uvedena cisla

Předpokládám, že je to na notebooku. Pokud ano, musíš napsat, o jaký notebook se jedná. Přepnout to půjde nejspíš přes nějakou kombinaci kláves Fn + ?