Klavesnice Logitech Mx 5500 revolution bluetooth

Kluci chci se zeptat koupil jsem set Logitech mx 5500 revolution a ztratil jsem to usb prijmac ,zkousel jsem to obednat na logitech.com ale ti uz to maji vyprodany.www.alfacomp.cz ... mohl bych si zde neco vybrat nejaky to usb ? a jak by probehlo parovani ? aby na tom fungovalo mys i klavescnice ? dekuji za radu

Odpovědi na otázku

Z Alfa computer nobjednávej nic - nejspíš by to nebylo kompatibilní. Já nevidím jiné řešení než čekat až to bude dostupné na logitech.com nebo jestli přijímač najdeš . Ale možná Ti poradí ostatní...

Nevim jestli to pujde. Pamatuju ze jednou sem skusil pripojit jinou bt-klavesnici k notasu (pres bluetooth-modul kterej byl primo zabudovanej v notasu), a neslo to. Musel sem pouzit ten bt-prijimac do usb. Mam dojem ze nekteri vyrobci si to bluetooth rozhrani nejak prispusobuji, mozna tam davaji nake kodovani nebo neco takoveho, a pak se bluetooth-desktop nedovede sparovat s jinym bluetooth-prijimacem, jenom s originalnim...

Jak rikam, mozna to bude fungovat, mozna ne. Byt tebou, radsi bych si ten bt-prijimac nejdriv nekde pujcil...

Obávám se,že zařízení se stejnými parametry/BT 2.0 EDR/jaké používá Logitech těžko seženete u jiného výrobce.

Stejnou klávesnici mám propojenou s PC prostřednictvím modrozuba integrovaného na desce (ASUS P8Z68-V PRO). USB dongl mi dávno odešel. Asi nebude tak vybíravá.

Ahoj, mám tuto klávesnici také, ale ztratil jsem USB přijímač, prosím mohl by ses mi ozvat na mail: Sumixs@seznam.cz. Díky