» Poradna » Ostatní

Klávesnice EVOLVEO GK680,Jak změním jas?

Zakoupil jsem si dnes 6.8.2015 klávesnici Evolveo GK680 a hledat jsem na google a nic jsem o tom nenašel,Prosím poraďte mi,Jak změním jas klávesnice ? Jsou 2 modely ale stejně označený,mám ten model jak se v levém horním rohu Klávesa s domečkem, a v pravém horním rohu je nota,Prosím poraďte co nejdříve. Díky.

Odpovědi na otázku

Díky moc,v návodu o tom nic nebylo,Jen že tam jsou 3 druhy podsvícení ale jak si je nastavit nikde ani tečka.

duhova