» Poradna » Mobily

Klávesnice android 11

Dobrý den, mám dotaz. Na telefonu se připojuji přez aplikaci geforce now na vzdálený server na kterém se potřebuji přihlásit na Google účet (vypadá to cca jako kdybych použil teamviewer, je tam okno browseru a kolonka kam musím zadat email a heslo) ale když do kolonky kliknu neotevře se klávesnice. Je nejaka jiná možnost jak klávesnici vyvolat? Nebo existuje nějaká software klávesnice která bude permanentně zaplá nad tou aplikací?

Odpovědi na otázku

To je asi na support GFN. Nicméně proč nepoužiješ fyzickou klávesnici?

Ono se tam stačí přihlásit jen jednou a kvůli tomu se mi nechce kupovat klávesnice pro mobil když jí už pak nikdy nevyužiju

Já nemám žádnou klávesnici pro mobil přitom každou z nich ke všem mobilům, i tabletům, nebo dokonce monitoru připojím. Buď použiju BT a u těch co nejsou BT je připojím do USB portu, tady v případě iPhonu a základního iPadu do lighting portu.

A proč by jako měla fungovat fyzická klávesnice, když nefunguje ta virtuální?

Očividně mu to nevyvolá tu virtuální, ale když přes OTG zapojí do telefonu jakokoliv klávesnici, tak mu to bude fungovat.

A proč by to měla fungovat, když se evidentně vůbec neaktivuje vstup do toho pole?

A kdo říká že se neaktivuje? Ona se pravděpodobně jen neaktivuje klávesnice v systému na androidu běžná záležitost.

A kdo říká, že se aktivuje?

Dobrý den, vyřešil jsem to přihlášením přez pc. Ale děkuji za rady.