Klávesnice a myš

Dobrý den, syn si přeje na vánoce nové příslušenství na hraní her na pc... Přál si sluchátka, myš a klávesnici... Sluchátka jsem si po přečtení recenzí už asi vybral a to hyper xcloud 2 červené ,jsou teď v akci i s nějakým pytlikem za 1800,- je to dobrá volba? Ale co nevím vůbec je myš a klávesnice, ale měla by být podsvícená (aspoň červeně) a ne úplně moc hlučná ať večer moc neruší... Moc děkuji za případné rady... Hezký večer

Odpovědi na otázku

Klávesnici bych bral nějakou se silent switchy, pokud vám to tak moc vadí, pokud vám nevadí trochu hlučnější šel bych do Razer Huntsman Elite nebo Corsair K95 platinum (rozpočet jste neuvedl, tak hádám že cenou omezen nejste ?)A jako myš bych bral Logitech 502 anebo Corsair Nightsword, popřípadě IronclawAle tady vám doopravdy nemůžeme moc radit, musíte sám vybrat co je pro vás nejlepší