» Poradna » Počítačové sítě

Klávesnice a myš xbox one s

Dobrý den, mám dotaz jak lze klávesnice a myš připojit k xboxu one s (potřeba na hru fortnite) díky

Odpovědi na otázku

Nijak

Právě se chci zeptat protože na některých videích na YouTube to je ze jde

V základu Xbox ONe S nepodporuje připojení klávesnice a myši !Pokud si někdo upraví HW a SW je to něco jiného . Škoda Fabie také nelítá a to neznamená že na Youtube nemůže být video....

Pro potřeby psaní stačí klávesnici připojit (a měla by připojit i myš, ale to jsem nezkoušel, jelikož její praktické využití je tak v Edge).Pro hraní je potřeba "redukce" která umí vstupy z klávesnice a myši "přemapovat" a dál už se tváří jako klasický ovladač.koukni na: https://www.techradar.com/how-to/how-to-use-a-keybo...