Klávesnice - jak je to s kompatibilitou?

Zdravím, chtěl bych se zeptat, našel jsem jednu zajímavou starou klávesnici, a zajímavá je hlavně tím, že je na štítku uvedený výrobce Zbrojovka Brno. Klávesy má úplně normálně rozložené jako nové klávesnice (samozřejmě kromě Win kláves). Když ji připojím k novému počítači přes redukci DIN-PS2, tak nefunguje, jenom na ní blikají všechny 3 diody. Nevíte jestli je to nekopatibilitou, nebo je vadná? Je to přesně tahle klávesnice:www.high-voltage.cz/wp-content/forum-image-uploads/lubikcz/2015/02/Kl%C3%A1vesnice-1_001.jpg//Smazán troll vydávající se za uživatele ms.//

Odpovědi na otázku

Ta klávesnice bude podporovat standard IBM-XT a ten je PS/2 nekompatibilní.

to mě taky napadlo, ale pak jsem zjistil, že XT klávesnice měly jiné rozložení kláves (hlavně neměly kurzorové šipky a klávesy F1-F12 měly vlevo). To tahle už nemá, takže by měla být AT, ne?

Ta klávesnice bere přes 1A/5V a asi nemáš dostatečné napájení. Pod tlačítky byly Hallovy sondy. Byla to bezkontaktní klávesnice.

jo to bude ono. To bych právě rád vyzkoušel, jak se s těma Hallovýma sondama bude psát. A to napájení myslíš že by šlo nějak vyřešit?A kdyby ne tak nemohla by mít už nějakou historickou hodnotu pro sběratele?