Klavesnica

Dobry den. Prosim o radu pri vybere klvesnice k notebooku. vybral som si tuto

www.kupujem.sk ...

kamarat ma odhovara, ze lepsia bude drotove pripojenie cez USB, lebo moj PC stolik sa nachadza blizko radiatora, a TV. vraj mi nebude fungovat spravne koli okolitemu ruseniu. Poradite mi pre ktory typ sa mam rozhodnut? Klvesnicu budem pouzivat prevazne doma koli pohodliu pri pisani, a notebook bude mat na podstavci z chladenim. www.shoppie.sk ...

Uprednosnim klavesnicu z nizkym profilom klaves. cena do 40 €. dakujem za rady.

Odpovědi na otázku

Radiator je opravu zdrojem velkého rušení Kamrád byl opilý?
Klidně si ji kup, bude fungovat bez problémů. Mně osobně by ale vadila absence bloku kláves Insert, Delete, Home, End, PgUp, PgDn.

kamarat to myslel tak, ze TV mam od PC asi 1 meter. povedal mi to ked som telefonoval z mobilnym telefonom a v TV bolo pocut rusenie (drncanie).vraj mi to moze rusit aj bezdrotovu klavesnicu. ako to myslis absencia bloku klaves? pokil viem tento typ bezdrotovej klavesnice ma aj tlacidla Insert, Delete, Home, End, PgUp, PgDn.

TV a klávesnice pracují na zcela odlišných frekvencích. Žádné rušení tam nebude.
Ty tlačítka sice má, ale ne na obvyklém místě (nad šipkami), takže to může být nepříjemný nezvyk.

Jedna sa konkretne o tuto klavesnicu

http://www.kupujem.sk/zbozi/klavesnice-logitech... ...

Klávesnice a myš s drátem ? Dnes ? Nechápu.