» Poradna » Programy

Klasika-problem .Net Framework

nazdarek,

uz tu boli riesene tieto problemy, ale snazil som sa uz vyskusat, co som vedel....
Mam XP Pro SP3, vyskocila mi aktualizacia Net Framework 3,5, ale na konci mi vyhodil problem pri instalacii...
Stiahol som si vsetky instalacky z microsoftu : 2, 3.5 , 4...predtym som to prebehol s cleanup tools z microsoftu, nainstaloval net.framework 2.0, v pohode, ale 3.5 uz nezobralo...jazyk rovnaky ako XP
Nainstaloval som aj win inastaller ( asi3.0 ? )

nejake rady ?...
vdaka

Odpovědi na otázku

zeby bol problem v tom, ze som si tam dal (UX Theme multipatcher 7.1 , Windows Se7en for XP , Viglance ) ?

Nevím, jestli ti to pomůže: mi ty hlášky kdysi vyskakovaly taky, vyřešeno tak, že základní instalace ne přes nabídku z Windows Update, ale manuálním stažením a instalací - ty balíky pro ruční stažení a ve W.Update se od sebe liší a pak tam haprujou nějaké tuším language packy, protože očekávají jinou verzi. Dále .NFW jsem instaloval postupně, tj. od 1.1 - kompletní instalace a poté plná aktualizace přes W.Update - až potom teprve verzi 2.0, tentýž postup - a tak dále, prostě každou verzi extra. Před reinstalací "z čistého stolu" ještě zkontroluj v seznamu aplikací, jestli tam nezůstala zapomenutá nějaká aktualizace, všechno musí pryč. Stahuj odtud: http://www.microsoft.com/downloads/results.aspx... , hledej tyto balíky: Balíček k opětovné distribuci rozhraní .NET Framework verze 1.1, Balíček .NET Framework verze 2.0 Redistributable Package (x86), Redistribuovatelný balíček rozhraní Microsoft .NET Framework 3.0, .NET Framework 3.5, Microsoft .NET Framework 4 (samostatný instalační program).

Jo promiň , až teď jsem si všiml, že jsi Slovák - to je zajímavé ale, že slovenská verze tyhlety balíky vůbec nenabízí...

Slovenska verze XP neexistuje. Eng+lip.

rastino7:Aby si moh naistalovat vyšší verze NF,tak musíš mít nainstalovány,jisté sys.knihovny,které ti tu instalačku umožní.

a tie knihovny znamena akoze co ?
Co sa tyka jazyka, tak mam XP CZ, instalacka taktiez...nechapem, preco by nestacilo napr. nahodit Net 4, ale treba vsetky, ktore boli vydane...

Možná, že to stačí, jen jsem ti popsal co mám já a že to fungovalo.

Mimochodem, před pár rokama, když byla poslední verze 2, tak jsem nainstaloval jen tu dvojku - a za pár týdnů jsem narazil na program, který trval na verzi 1, ta dvojka ho vůbec nezajímala.

Mám takový pocit, že ty verze nejsou prostě upgrade, jakože upgraduješ Office 2007 na 2010 (a tím pádem už 2007 nespustíš), ale že v PC spoluexistují vedle sebe a nezávisle na sobě.