Kingston KC600

Dobrý den, jaký máte názor na 2,5" ssd Kingston KC600 ?Bude plně funkční na sata 2 ? Na Alze v diskuzi píšou že není.Který doporučíte :WD Blue 3D NAND 500GBCrucial MX500 500GBKingston KC600 512GBNebo jiný , hlavně spolehlivý disk ?Děkuji

Odpovědi na otázku

vsetko musis zalohovat, takze z tohoto pohladu je to jedno.. z tych 3 by som bral WD (200TBW). Samsung 860evo 500GB ma ale 300TBW, takze priplatok 11€ sa oplati.

Jak se to vezme. Ono se stačí zamyslet, co to číslo znamená v reálu a zjistíš, že je to na běžný provoz brutálně moc, takže je to celkem fuk.

samsung som kupoval 14.06.2016 a dnes (1,5 roka) total bytes written 2,1TB. Takze aj v pripade toho WD to mam na 75 rokov.. ale preco kupovat za "rovnake peniaze" horsi produkt? Keby samsung 500 stal tolko co WD 1000, tak ano...

Odolnost proti výpadku proudu má pouze Crucial MX500 ? Nebo jsou i jiná ssd ?

Ani jeden.