Kingston HyperX Savage 128GB

Čau :D .. Chci ze zeptat zda toto USB zařízení https://www.alza.cz/kingston-hyperx-savage-12... pozvedává výkon či rychlost PC .. shlédl jsem pár videí .. ve kterých to prezentovali ne jen jako úložiště ale i jako zařízení které pozvedává rychlost PC ..díky rychlému zápisu ..Tak si chci jen zeptat co je na tom pravdy :D .

Odpovědi na otázku

Podstatně lepší výsledky má SSD.

Takže, například toto že ? .. https://www.alza.cz/sandisk-extreme-500-porta... ..

Ne, toto:https://www.alza.cz/kingston-hyperx-fury-ssd-... Ale jelikož netuším, o co se vlastně snažíš, tak nevím, zda je to pro tebe vhodné.

Mám dojem, že si někde přečetl o ReadyBoost. ☺

Snažím se o to, pořídit si SSD disk vzhledem k tomu že jsem zažíval období při kterém jsem musel často NTB vypínat za pomocí hard resetu což pro disk není úplně vhodné a kvůli tomu začínám pociťovat menší zpomalení.. ovšem potřebují zjistit zda je lepší externí nebo interní .. chtěl bych tím hlavně pozvednout rychlost PC .. především když renderuji animaci ... a během toho prohlížím net..

Tak přesně na to slouží výměna pomalého HDD za rychlý SSD. Žádná flashka do USB tě nezachrání.

Myslíš že Externí Disk by to trochu nepopohnal ? .. Protože .. s tím interním to bude trochu složitější .. Škoda že neprodávají SSD disky už s nainstalovaným Windows ..

A máš v něčem vstup USB 3.1? Ono USB3 a 3 .1 je sakra rozdíl.

USB 3.0 ..

Klidně to vyzkoušej. USB flash disk kup a pokud budeš pociťovat zrychlení, nechej to tak. Pokud né, můžeš jej běžně používat k ukládání a přenosu souborů. ☺