» Poradna » Ostatní

Kingdom Come Del. : Mazání uložených pozic

Dobrý den.Mám problém s KCD. s mázáním uložených pozic (sejvů),Dosáhl jsem maximálního množství uložení (149) a hra se již ani sama neukládá.Jenže uložené pozice nejdou ve hře smazat tlač. ( X ) Zkoušel jsem je i smazat v /data/save všechny sejvi kromě 149 pozice,ale to nepomohlo.Nevíte kde v souboru můžu přepsat číslo 149 třeba na číslo 1 ? Aby si hra myslela že se jedná o první uložení ? Za případnou pomoc nebo radu Děkuji

Odpovědi na otázku

Zdravím.Tohle jsem měl aktivováno. proto jsem měl tolik uložených pozic.Jenže to fungovalo akorát do 149 uložení...