» Poradna » Programy

Kindle Touch - zobrazování obsahu

Zdravím všechny a zároveň vás prosím o radu. Nový Kindle Touch mi nezobrazuje nahrané e-books (přes USB /jen pdf./, ani přes wifi - zkusila jsem "convert" přes amazon účet) v podporovaných formátech. Nevidím azw, txt ani otevřené mobi. Když se podívám přes PC do documents v Kindle, tak je vidím nahrané, po odpojení usb kabelu se však na čtečce nic nezobrazuje. Poradíte mi někdo, prosím?

Odpovědi na otázku

Pak delas neco spatne. Nikdy jsem s timto zpusobem nahravani nemel problem ani s kindle touch ani s predchozim Kindle 3.
Treba je problem v tom, jak ty knihy vytvaris.
Zkus nekam ulozit nejaky dokument, ktery se tu nezobrazi, muzu overit, zda je v poradku.

Na konverzi do MOBI muzes pouzit MobiPocket creator, Calibre nebo primo Kindlegen (tady je to trosku slozitejsi)

Zkusila jsem toto:
wifi - domácí, touch připojen
1) poslala jsem si na free.kindle.com email dokument, předmět convert, přišel z amazonu e-mail s linkem pro stáhnutí a zároveň na "čisté" obrazovce touche slabě problikla už překonvertovaná kniha, na chviličku, pak o5 zbělelo a svítí jen horní lišta s menu. Synchro - nic.
2) zkusila jsem tedy stáhnout přes USB, klik na link, uložit do documents v Kindle - odpojila kabel, refresh a NIC, bílá obr. s lištou, ale při kontrole přes kabel jsou tam složky e-booku vidět.
3) stáhla a nainstalovala si Calibre - našla na netu pár free e-books, zkusila změnit formát z jiného na mobi nebo azw, to se stalo. V Calibre jsem dala nahrát do zařízení (to jsem předtím s calibre průvodcem vyspecifikovala), křoupalo, nahrálo - ale zase je to vidět jen přes kabel, ale ne na přední obr. čtečky.
Dala jsem sem: http://www.ulozto.cz/xQ4am61/dokument-beljanin... ... http://www.ulozto.cz/xgtMcXz/dokument-beljanin... ... http://www.ulozto.cz/x7L2fZk/anita-blakeov-2-r... ...
4) zkusila jsem stáhnout z ulozto , opět stejná věc.
5) zkusila jsem i restart ...pořád stejné.
Jediné co mi funguje jsou pdfka, která tam přes kábl natahám, ale není tam ještě stažený landscape model (jsem se neodvážila, když se mi nezobrazují knihy) a tak zatím nic nečtu.
Nevím, co dělám špatně, ale jsem z toho celkem smutná. Těšila jsem se a nějak Kindle nemůžu "rozchodit".
Za radu budu moc ráda, děkuji.

Vyřešeno - device reset pomohl.

A nezkousela jsi pred tim nejaky JailBreak nebo jine skopiciny?