» Poradna » Ostatní

Kindle paperwhite posílání souborů

Zdravím,mám dotaz ohledně Kindlu Paperwhite. Mám ho už delší dobu a před pár dny začalo zlobit posílání knih. Když si pošlu knihu ve formátu PDF, sice se do čtečky nahraje, ale právě jen jako PDF, nekonvertuje se, takže se nedá zvětšit písmo, na obrazovce se pod tím souborem objeví "PDF", ne "Personel", jako předtím. Samozřejmě do předmětu mejlu, v ktrém tu knížku posílám, dávám "convert". Všechno dělám jako doteď, vše fungovalo, ale teď to takhle zlobí. Zkoušel jsem si poslat soubor v azw formátu, a tu se Amazon ozval, že je problém s tímhle souborem a do kindlu se prostě nenatáhl. Věděl by někdo, co s tím a poradí? Díky moc

Odpovědi na otázku

Ahoj, na toto ja používam free programček na správu databázy v Kindle - "Calibre".Vie konvertovať, ukladať/mazať v čítačke, a podobne.

https://calibre-ebook.com/download_windows64Pripojíš to k PC bežným USB káblikom akým čítačku nabíjaš.

Zkus soubor převést do mobi nebo najdi v požadovaném formátu, a pak natáhni po kabelu do čtečky.