» Poradna » Ostatní

Kindle 4, nezobrazují se obrázky

Po převodu knihy nebo časopisu v Calibre do *.mobi, se v Kindle 4 místo obrázků objeví na celou stránku logo Calibre. Co udělat aby se obrázky správně zobrazovaly?Předem děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

Ještě bych doplnil, že na logu Calibre je uvedeno: Please connect wirelessy to download the latest special offersConversion of WMF images is not supported Use Mikrosoft Word or Open Office to save this RTF file as HTML and convert that in calibre.Soubor ve Wordu před převodem v Calibre převádím do *.rtf a zkoušel jsem to převést i do html. Ale v Kindle místo obrázků stále jen to logo.