» Poradna » Notebooky

Keylogger

zdar potřeboval bych program na záznam klávesnice a když stáhnu nějákej ten keylogger tak je tam vir .......prosím poraďte mi nějákej program děkuji moc

Odpovědi na otázku

koho chceš sledovať?

kámoša píše si z mou mladou a to se mi nelíbí ......víš nějákej prosimtě?

Pokud se ti to nelíbí, tak se s ní rozejdi. Ono to tak stejně dopadne, až to zjistí.

Řekni kámošovi, že s tím máš problém a požádej ho, ať si tvou mladou píšou jen přes mobil.

No pokud si pise s mladou, tak si spolu popovidejte a ne jej sledovat. Ono to je trestne. Radeji mu rozbij drzku, ale stejne se s tebou rozejde pokud chce. takze povykladat a vic na cem sijinak hledej "hlidaci pes"

V ideálním případě naopak kámoš rozbije držku Vojtovi.

Asi svý mladý nestačíš, možná máš malýho čerta...

na to jsou všechny keyloggery "krátké"

takže antivirus ho detekuje správně - to je překvápko, co ?

family keylogger je bez virugrafické rozhraní je skryto, stejně tak i texťák, do kterýho to logujerozhraní i text vyvoláš klávesovou zkratkoubuď se potvrdí, že tě podvádí a skončí to rozchodemnebo se dozvíš, že tě nepodvádí a když zjistí, že jí šmíruješ, taky to skončí rozchodemnemluvě o tom, že šmírovat někomu PC tímhle způsobem může být klasifikováno jako neoprávněný průnik do informačního systému, což je trestné

"Bez viru" je kdejaky keylogger. Ale celkem kazdy keylogger je pomerne spravne detekovan jako vir, malware kazdym slusnym bezpecnostnim SW. Takze jeho pouziti je v praxi obtizne.Dalsi vec je, ze pouziti takovych svinstev je trestne. To je pro tazatele ta zdaleka nejdulezitejsi informace.

máš pravdu, ten family keylogger mám ale otestovaný, běžné antiviry jako Avast free, MS Essentials, AVG, a pár dalších nic neřvou a keylogger funguježe je použití za účelem šmírování trestné, je taky jasnýjak s tím tazatel naloží, je čistě na něm

Trestný postih tvorí jedine súčasť duševného mrzáka, ktorý si takýto nástroj do vlastnej mašiny dokáže dobrovoľne a z vlastnej vôle nainštalovať výhradne kvôli sledovaniu mladej "zasúvačky". (po našom - pichandy)

Pokud je váš vztah v pořádku, tak ti to může být úplně jedno. Pokud ne, tak to špiclováním rozhodně nezachráníš. Spíš jim naopak pomůžeš. Zvlášť pokud ti na to přijdou. Nejen že se na tebe vykašle, ale ještě ti to může okořenit trestním oznámením.Takže pokud je něco v nepořádku, hledej příčiny ne následky.

čo som zistil za 40 r. života:never ľuďom, ženám už vôbec nie, a pekným ženám nikdy.energiu venuj len do svojho rozvoja, a na sledovanie sa vykašli.

jeden barman mi kdysi řekl: "všechny ženský jsou čů*áci"až na velmi vzácné vyjímky má recht

Do rozvoje velikosti pupku akorát tak

lepší z piva břich, nežli z práce hrb.