» Poradna » Programy

Keyboard vir

cau muj problem je ze se mi zrejme do pc dostal vir ktery si hraje s klavesnici,prehazel veskere nastaveni klaves napr ..l. shift vypne pocitac .....ctrl+alt+del vypne hdd .je to vir?jakym prikazem spustim v spustit spravce systemu?,diky (pisi pomoci klavesnice na obrazovce)

Odpovědi na otázku

Jestli mate na mysli Spravce uloh, tak taskmgr .

jj dik to je ono mam este jeden problem kdyz chcu nainstalovat nod
32 tk mi hodi windows hlasku ze jhe vyputa instalacni sluzba a instalaci zrusi co s tim ?,diky

Zeby zapnut instalacnu sluzbu? a taketo veci sa riesia v nudzovom rezime, uz si o nom pocul? a radsej ako nod si nainstaluj superantispyware.

Já mám počítač s myší, heč a když chci spustit Správce úloh, kliknu na Hlavní panel.
Klávesnici používám jen na hloupé poznámky.

nouzový režim se pouští při bootování počítače klávesou F8

zvlastni pripojil jsem starou dobrou klavesnici jeste do ps/2 a vsechno funguje jk ma..nechapu to ..on ma kazda klavesnice vlasni flash pamet ve ktere ma ulozene rozlozeni klaves?

Rozložení kláves je uloženo v BIOSu a po připojení jiné a restartu...
Klávesnice USB v OS používá taky jiný ovladač a možná ten bude poškozen.
Vůbec tomu nerozumím, jen tak plácám...

On to taky nejspis nebude zadny vir, spis si z Vas nekdo dela legraci. Nema k PC pristup nekdo, kdo by to mohl udelat?

ovladace jsme preinstaloval...pocitac mam doma a sem tu sam

Mysel asi myslel, ze te nekdo heknul

k tomu aby me nekdo heknul musim mit verejnou ip a vypnuty firewall ne?