» Poradna » Ostatní

Kernel mode driver přestal pracovat a byl obnoven

Zdravím mám problém vždy jak hraju nějakou hru ta vyskočí po chvíly Kernel mode driver přestal pracovat a byl obnoven.. Koukal jsem na videa jak tomu předejít ale nepomáhá to aktualizoval jsem ovladače a taky nic.. Nevíte co stím nebo co mám udělat aby to nedělalo ? diky za každou radu Grafická karta : gigabyte 260 gtx

Odpovědi na otázku

Načatou (=upečenou) grafiku žádným softem neopravíš...

Takže myslíš že se mi odpaluje grafika ? teploty mam pravě v klidu

Že je máš teď v klidu je hezké, ale co se dělo před tím - to víš jen ty...