» Poradna » Programy

Kerio Sunbelt Personal Firewall uninstall

Dobryý den, chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte jak úuplně odinstalovat tento program ??? Problém je v tom že cca před půl rokem jsem jej používal. A není když chci nainstalovat Kaspersky Antivir , tak mi napíše, že mám odinstalovat Sunbelt Kerio Personal Firewall. Nevím možná mi zůstali nějaké registry, nevíte někdo co s tím ???

Odpovědi na otázku

Promazat vlastnorucne registry - neco zmrsis a budes preinstalovavat.

Preinstalovat rovnou.

MM

Jak postupovat při odinstalaci Sunbelt Kerio Personal Firewall?

1. pokud byla ve Vašem počítači původní verze Kerio Personal Firewall, je potřeba ji nejdříve důkladně odinstalovat, nejlépe utilitou SKPFClean a restartovat PC.
Navštiv tuto stránku www.sunbelt.cz ... je to hned první příspěvek. Snad to pomůže.

Děkuju za odpověd bohužel ani toto nepomohlo