Kerio a přístup na WWW

Ahoj! Mám problém s Kerio Personal Firewallem (verze 4.1.2) na stránkách právnické fakulty. Když na stránce http://www.prf.cuni.cz/is.php klepnu na odkaz:Vstup do nového Informačního systému: http://is.prf.cuni.cz tak při zapnutém Keriu mi to hodí chybou stránku v IE. Když dám předtím Kerio zakázat, tak se objeví hlášení o certifikátu a po odsouhlasení to všechno funguje dobře. Zkusil jsem výše uvedené stránky dát v Keriu do výjimek, ale to nepomáhá. Nevíte někdo kde je chyba a co s tím? Vypínání Keria není řešení. Ani Kerio žádnou hlášku nedává (mám zapnuté ptát se), jen požadovaná stránka se nezobrazí. Díky za každou radu.

Odpovědi na otázku

Asi tě zklamu, ale s Keriem to funguje bez problémů (i bez vyjímek), mrkni se na nastavení prohlížeče (Zabezpečení).

No, nevím kde a co bych měl v prohlížeči měnit. Myslím že tam je vše nastveno OK. Fakt je ten že když mám Kerio ve stavu ZAKÁZÁN, tak ty stránky jedou a ve stavu AKTIVNÍ nejedou. Tedy vlastně se jedná o ten přechod z jedné stránky na tu další, jak jsem popsal výše. Potom to už asi jede (zdá se) i se zapnutým Keriem. Kde může být zakopaný pes?

Me to taky jede se zaplim Keriem....

WWW -> Blokovani, tady zrus spodni tri zaskrtavatka, pripadne jeste to uplne nahore.

Jo dela to Kerio, zkusil jsem to a opravdu to blokuje zavedeni certifikatu, mam Kerio 4.1.2, Firefoxe 1.0, vyjimky jsem zkousel a nepomahaj, divny... uzivam obdobnej system, kterej zavadi certifikaty a kerio ho neblokuje. Nejjednodusi zpusob jak to rozchodit je vypnout v keriu "povoli filtrování obsahu WWW", tim ovšem přijdeš o všechny výhody blokování reklam a popup. Zkus kontaktovat technickou podporu keria na :http://support.kerio.com/ je fakt oříšek, možná kdyby někdo komu to šlo popsal svoje nastavení keria šlo by pak něco dělat.

Díky za rady. Funguje to tak jak popsal v předchozím příspěvku Galil. Tak to asi budu muset vypínat, jinak to nefunguje. No, co se dá dělat.

skus před načtením té stránky zmáčknout ctrl to ti vypne to co ti píší výše když to pustíš zas to blokuje

A co tak v Keriu nastavit u blokovani WWW vyjímku jen pro ten konkrétní server? Potom Ti bude tvůj server fungovat a ostatní budou filtrované.

Právě že výjimky nefungují! Ani CTRL nezabere. Nenačte to ten certifikát na té stránce. Jediné co pomáhá, je vypnutí filtrvání WWW nebo celého Keria.